İmplant Markaları
İmplant Markaları
Header Resmi
Diş implant uygulamalarındaki başarıyı etkileyen en önemli kriterlerlerden bir diğeri de uygulanan implantın markasıdır. Günümüzde dünyada ve Türkiye’de uygulanan yüzlerce marka implant vardır. İmplant teknolojisindeki yeni cihazlar sayesinde artık tüm şirketler yeni markalar üretmeye başlamışlardır. Bu durum, markalar arasında ciddi kalite farklarını beraberinde getirir olmuştur. 
Yerli üretim ve uzakdoğu menşeili implantlar  da implant piyasasında ciddi bir yere sahiptir. Bu nedenle implant uygulamasına karar verilmeden önce hangi marka implantın uygulanacağını mutlaka önceden öğrenmeniz önemlidir. Uygulanacak olan implant markasının üretim yeri ve tipi implant uygulamasının başarısında önemli rol oynamaktadır. Bu bilgiler ayrıca yıllar sonra bile implantınızın üzerine yeniden kaplama yapılması gerektiğinde kaplamanın hazırlanabilmesi ve uygulanabilmesi için gerekli olacaktır.
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Copyright © MayaDiş 2016   Web Tasarım_Medyatör
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)